Iphone 6 cam değişimi fiyat. iPhone 6 Ön Cam Değişimi 2019-12-07

iPhone Ekran ve Ön Cam Değişimi Fiyat Listesi

Iphone 6 cam değişimi fiyat

Merhaba Scorpion; Teknik servisimizde İphone 6 ekran değişimi full panelli yani ön cam + iç ekran + dokunmatik olarak gerçekleştirilmektedir. Cihazınızın kırık olan ön camını Özel Endüstriyel Makineler vasıtasıyla kolayca söküyoruz. İç ve dış ekranlar için sunulan aşağıdaki onarım fiyatlandırma şablonundan, güncel teknik servis tamir fiyatlarını hemen inceleyebilirsiniz. Mustafa bey merhaba; Kesinlikle ekranı kendinizin değiştirmenizi tavsiye etmiyoruz. Bununla birlikte 24 ay teknik servis garanti kartımız sizlere gönderilmektedir.

Next

iPhone 6 Plus Ekran Cam Değişimi Fiyatı 149,00 TL

Iphone 6 cam değişimi fiyat

Sık Sorulan Sorular ve Cevaplar 1- Cihazımı size nasıl ulaştıracağım? Kulaklık hoparlörü değişimi ya da temizliği yapılarak sorununuz çözüme kavuşturulabilir. Kullanılmakta olan ekranlarımız full panelli yani dokunmatik + ön cam + iç ekrandan oluşmaktadır ve bu sayede 24 ay teknik servis garantisi verilebilmektedir. Cevap: 12 yıldır Cep telefonu onarım sektöründe hizmet vermekteyiz. Öncelikle yeni iş yeriniz hayırlı olsun. Ekran değişimini çok önermiyorlar, düzen tutmadığını, oturmadığını, bi süre sonra sorunlar çıktığını söylüyorlar. Bu sayede cihazın renklerinde ve parlaklığında bir değişiklik olmaz. Orjinal olan ekrandan bağımsız olan ön camınızı değiştiriyoruz.

Next

iPhone Ekran ve Ön Cam Değişimi Fiyat Listesi

Iphone 6 cam değişimi fiyat

Merhabalar Iphone 6S cihazınız da görüntü var ve dokunmatiğini kullanabiliyorsanız ön cam değişimi yapıyoruz. Hatta oğlanın karşı tarafa sesi gitmiyordu onu da ücret almadan temizlemişler. Kasasınıda değiştirmek istesem ücreti nedir? Ekranlarımız orjinal olduğu için ilk günkü haline geri dönmekte ve bununla birlikte herhangi bir beğenmeme durumunda paranız iade edilmektedir. Ekran değişmiş, koruyucu takmışlar ve garanti kartı hazırlanmış. Bu mesajıma cevap verirseniz eğer rotamı değiştireceğim.

Next

iPhone 6 ekran değişimi fiyatı 140 TL

Iphone 6 cam değişimi fiyat

Teknik servise verdiğimde sorunun ekran kırılmasından kaynaklı batarya ile ekran arasında kısa devre olduğu söylendi. Servisimizde arıza tespiti hizmetimiz ücretsizdir. Şirketimiz Yurt dışı Bağlantılı ve Destekli çalışmakta olup, Cam değişimi konusunda Personellerimiz Yurtdışında eğitim almıştır. Kargo ile gelen cihazınız aynı gün içerisinde yapılarak tekrardan aynı gün kargo çıkışınız yapılır. Dilediğiniz zaman bu hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Bu cihazların kullanımına ilişkin teknik eğitim almış profesyonel teknik kadronun maharetli ellerinden, ince ve titiz işçilik! Bunun için ekranın tamamen değişmesi yerine yalnızca hasarlı parça değiştirilir. Mustafa Bey merhaba; Sadece ön cam değişimlerinde ön cam ekrandan ayrıldığı ve cihazınıza geri dönüşü olmayan zararlar verdiği için teknik servisimiz tarafından bu uygulama gerçekleştirilmemektedir.

Next

iPhone 6 Ön Cam Değişimi

Iphone 6 cam değişimi fiyat

Teknik servisimizde full tek parça yani iç ekran + ön cam + dokunmatik alan + dış panelden oluşan orjinal ekran değişimi yapılır. Deformasyona uğrayan iPhone telefonlarınızın kasalarını sıfırı ile değiştirerek ilk günkü yeni görüntüsüne kavuşturuyoruz. Ön cam değişimlerinde takılan cam kısa bir süre içerisinde ekrandan ayrılmakta ve cihaza geri dönüşü olmayan hasarlar vermektedir. Merhaba Turgay Bey; İphone 6 ekran değişimi için teknik servisimizi tercih ettiğiniz ve bu değerli yorumlarınızı bizlerle paylaştığınız için sizlere çok teşekkür ederiz. Size tavsiyem başka yerlerde sakın ön camın değiştirilmesine izin vermeyin. Bu süre 2 taraflı ücretsiz kargo gönderim hizmetimizden faydalanıldığında ise 3 üç iş günüdür. Telefonumda ekranda sağ bölümdeki uygulamaları bazen dokunmatiği algılamıyor sadece sağ tarafı telefonu kilitleyip parmak izi ile tekrar açınca düzeliyor.

Next

iPhone 6 Ön Cam Değişimi Fiyatı 160.00 TL

Iphone 6 cam değişimi fiyat

O an yaşadığım mutluluğu anlatamam arkadaşlar. Merhaba paramparça bir iphone 6 telefonum var yapabilir misiniz dedim. Kerim Bey merhaba; Öncelikle lütfen kusura bakmayınız etik kurallarından dolayı son cümlenizi kesmek zorunda kaldık. İşlem sonrasında cihazda kötü bir görüntü oluşmaz. Bunun için yapmanız gereken tek şey mağazamıza uğramak veya anlaşmalı olduğumuz kargo ile tarafımıza ücretsiz göndermek. Cevap: 12 yıldır Cep telefonu onarım sektöründe hizmet vermekteyiz.

Next

iPhone 6 Ekran ve Cam Değişimi 99 TL

Iphone 6 cam değişimi fiyat

Çağla Hanım merhaba; Maalesef ön cam değişimlerinde bu gibi durumlar yaşanıyor hatta cihazınızın geneline zarar verebiliyor. Anakart üzerinde oldukça küçük bir parçadır ve batarya değişimi sırasında bu alana zarar vermiş olabilirsiniz. İşlem sonrasında cihazda herhangi olumsuz bir görüntü meydana gelmez. Dışarıdan parça değiştiği bile anlaşılmamaktadır. Sadece ekranı kırık olduğu için şık durmuyor.

Next

iPhone LCD Ekran ve Ön Cam Değişimi Fiyatları

Iphone 6 cam değişimi fiyat

Kullanılmakta olan ekranlar orjinal ve tek parça yani iç ekran + ön cam + dokunmatik alan + dış panelden oluşmaktadır. Bununla birlikte hem tavsiyeleriniz için hem de değerli yorumunuzdan dolayı sizlere yine çok teşekkür ederiz. Şeyi de düşündüm açıkçası 1 saat sonra boşa gelmiş olacağım parçalarını belki alır düşüncesindeyim. Ancak iki cihaz olduğu için her birine kırılmaz cam koruyucu hediye olarak takabiliriz tabi hatırlatmanız gerekir. Telefonunuz tamir edildi İrfan Bey birde daha önce yapılamaz dendiği için bir jest yapmak istedik dedi. Gsm iletişim profesyonel iphone teknisyenler ile çalışmaktadır. Cevap: Eğer İstanbul içindeyseniz dilerseniz firmamıza gelerek 1, 2 saat süre içerisinde onarımını yaptırarak teslim alabilirsiniz.

Next

iPhone 6 Ön Cam Değişimi

Iphone 6 cam değişimi fiyat

Birde abi demez mi bana acaba yaşadıklarınızı bir yorum ile anlatır mısınız. Ekran değişimleri aynı gün içerisinde yapılır. Bu sayede ön camın çıkma ihtimali yoktur. Sadece ön cam değişimlerinde kısa bir süre içerisinde 1-2 ay takılan cam ısı ve genleşmeden dolayı atmaktadır. Sadece ön cam değişimleri sağlıklı olmadığı, diğer aksamlarına zarar verebildiği, ön cam kısa bir süre sonra atmaya başladığı ve geri dönüşü olmayan sorunlar ile karşı karşıya kalınmasına sebep olduğu için tercih edilmemektedir. Mesela kasa zedelenmesi yaşandı ise kasa değişimi, batarya çabuk bitiyor ise orjinal 1810 mAh batarya değişimi, telefonunuzun şarj almıyor ise şarj soketi değişimi yapılabilir.

Next

iPhone 6 ekran değişimi fiyatı 140 TL

Iphone 6 cam değişimi fiyat

Aslında ilk aldığımda belliydi ama ne yapalım kabul ettik fiyat biraz ucuz diye. Kısa sürede başarıyla gerçekleştirilen işlem sonrasında cihaz size ücretsiz kargo ile ulaştırılır. Kesinlikle %1 bile aksaklık olmayacak, %100 Orjinal olacaktır. Daha öncede camımı değiştirdim ve yeni taktığım cam ekranıma tam oturmadı. Bu sebeple kesinlikle tavsiye etmiyoruz. Bu işlem 2 saat kadar sürmektedir. Çünkü kullanılan yan sanayi ve Çin malı cam değişimi sonrasında cihazınız kısa bir süre içerisinde kullanılamaz hale gelir.

Next